İstanbul Langırt Kulübü

10 Ekim 2021 Açık Tekler

1. Yasin Özbe

2. Halil Eryiğit

3. Mahir Yağımlı

9 Ekim 2021 Açık Çiftler

1. Melih Yüzer – Yunus Emre Sever

2. Erol Coşkun – İlhan Evcan

3. Mahir Yağımlı – Emirhan Sönmez

19 Eylül 2021 Açık Tekler

1. Kenan Coşkun

2. Oğuz Taban

3. Yasin Özbe

19 Eylül 2021 Açık Tekler 2. Klasman

1. Kemal Evkuran

2. Emirhan Bay

3. Khashayar Yazdani

18 Eylül 2021 Açık Çiftler

1. Mahir Yağımlı – Emirhan Sönmez

2. Kenan Coşkun – İsmail Germi

3. Oğuz Taban – Hasan Merden

2020 – 2021 İstanbul Takımlar Şampiyonları

1. 202 Puan – İstanbulls

2. 199 Puan – Bosphorus

3. 103 Puan – Imperium

2020 – 2021 Kulüp Sezonu Şampiyonları

1. 640 Puan – Uğur İmert

2. 550 Puan – Melih Yüzer

3. 540 Puan – Yasin Özbe

11 Temmuz 2021 İstanbul Cup Tekler

1. Yasin Özbe

2. Uğur İmert

3. Melih Yüzer

10 Temmuz 2021 İstanbul Cup Çiftler

1. Mahir Yağımlı – Emirhan Sönmez

2. Melih Yüzer – Yunus Emre Sever

3. Kenan Coşkun – İsmail Germi

26 Haziran 2021 Açık Tekler

1. Uğur İmert

2. Kenan Coşkun

3. Yasin Özbe

26 Haziran 2021 Junior Tekler

1. Emirhan Sönmez

2. Ahmet Bolat

3. Mustafa Aytaç

12 Haziran 2021 Açık Çiftler

1. Uğur İmert – Nagihan Düzyurt

2. Melih Yüzer – Berkay Tutoğlu

3. Yasin Özbe – Murat Tuksal

27 Mart 2021 Açık Tekler 1. Klasman

1. Uğur İmert

2. Yasin Özbe

3. Melih Yüzer

27 Mart 2021 Açık Tekler 2. Klasman

1. Ülkü Talay

2. Okan Kılınç

3. Nagihan Düzyurt

14 Kasım 2020 Açık Tekler 1. Klasman

1. Ömer Faruk Karaşahan – Ülkü Talay

2. Oğuz Taban – Kerim Delimehmetoğulları

3. Mehmet Can Seyhan – Hasan Merden

17 Ekim 2020 Açık Tekler 1. Klasman

1. Uğur İmert

2. Mehmet Can Seyhan

3. Yasin Özbe

17 Ekim 2020 Açık Tekler 2. Klasman

1. İbrahim Enes Kızgınçelik

2. Kemal Evkuran

3. Eşref Bounatiro

17 Ekim 2020 Kadınlar Tekler

1. Ülkü Talay

2. Nagihan Düzyurt

3. Azra Aşkın

26 Eylül 2020 Açık Çiftler

1. Jado Khalaf – Uğur İmert

2. Murat Tuksal – Sadık Sözdinler

3. Kenan Coşkun – Sinan Tok

2020 Türkiye Tekler Ligi Şampiyonları

1. Yasin Özbe

2. Kenan Coşkun

3. Mehmet Can Seyhan

2019 – 2020 İstanbul Langırt 1. Ligi Şampiyonları

1. Yasin Özbe

2. Kenan Coşkun

3. Mahir Yağımlı

2019 – 2020 İstanbul Langırt 2. Ligi Şampiyonları

1. Berkay Tutoğlu

2. Hulusi Şahin

3. Eren Yıldız

2019 – 2020 Kulüp Sezonu Şampiyonları

1. 500 Puan – Kenan Coşkun

2. 490 Puan – Melih Yüzer

3. 420 Puan – Mahir Yağımlı

23 Şubat 2020 3. Yıl Açık Tekler Turnuvası

1. Mahir Yağımlı

2. Yasin Özbe

3. Melih Yüzer

23 Şubat 2020 Kadınlar Açık Tekler

1. Ülkü Talay

2. Ecem Sena Gül

3. Özlem Aydın

26 Ekim 2020 Açık Çiftler – Sezon Açılışı

1. Jado Khalaf – Uğur İmert

2. Murat Tuksal – Sadık Sözdinler

3. Kenan Coşkun – Sinan Tok

19 Ocak 2020 Açık Çiftler

1. Melih Yüzer – Mahir Yağımlı

2. Arda Onur Karakoç – Ömer Faruk Karaşahan

3. Kenan Coşkun – İsmail Germi

21 Aralık 2019 Açık Tekler

1. Uğur İmert

2. Kenan Coşkun

3. Melih Yüzer

23 Kasım 2019 Açık Çiftler

1. Kenan Coşkun – İsmail Germi

2. Süleyman Uygun – Berkay Tutoğlu

3. Mahir Yağımlı – Melih Yüzer

26 Ekim 2019 Açık Tekler

1. Uğur İmert

2. Kenan Coşkun

3. Yasin Özbe

28 Eylül 2019 Açık Çiftler

1. Melih Yüzer – Jado Khalaf

2. Arda Onur Karakoç – Hulusi Şahin

3. Mehmet Özcan – Mahir Yağımlı

2018 – 2019 İstanbul Langırt 1. Ligi Şampiyonları

1. Melih Yüzer

2. Arda Onur Karakoç

3. Ömer Faruk Karaşahan

9 Şubat 2019 2. Yıl Açık Çiftler Turnuvası

1. Uğur İmert – Sadık Sözdinler

2. Melih Doğan – Eren Yıldız

3. Kenan Coşkun – İsmail Germi

13 Ekim 2018 Açık Tekler

1. Arda Onur Karakoç

2. Yunus Emre Sever

3. Hasan Merden

15 Eylül 2018 Açık Çiftler

1. Arda Onur Karakoç – Ömer Faruk Karaşahan

2. Tarkan Yurduneri – Merve Göz

3. Melih Yüzer – Oğuz Taban

16 Aralık 2017 Açık Çiftler

1. Kenan Coşkun – Kadir Kar

2. Uğur İmert – Tuğba Akbaşaran

3. Melih Yüzer – Oğuz Taban

24 Kasım 2017 Açık Tekler

1. Kenan Coşkun

2. Melih Yüzer

3. Ecem Sena Gül

11 Kasım 2017 Açık Çiftler

1. Kenan Coşkun – İsmail Germi

2. Arda Onur Karakoç – Muhammed Irmak

3. Ülkü Talay – Jado Khalaf

28 Ekim 2017 Açık Tekler

1. Kenan Coşkun

2. Sadık Sözdinler

3. Melih Yüzer

7 Ekim 2017 Açık Çiftler

1. Uğur İmert – Sadık Sözdinler

2. Melih Yüzer – Oğuz Taban

3. Jado Khalaf – Murat Tuksal

22 Temmuz 2017 Açık Çiftler

1. Melih Yüzer – Oğuz Taban

2. Arda Onur Karakoç – Muhammed Irmak

3. Adil Atalay – Süleyman Uygun

1 Temmuz 2017 Açık Tekler

1. Melih Yüzer

2. Oğuz Taban

3. Arda Onur Karakoç

2016 – 2017 Kulüp Sezonu Şampiyonları

1. 473 Puan – Melih Yüzer

2. 440 Puan – Muhammed Irmak

3. 415 Puan – Adil Atalay

26 Mayıs 2017 Açık Tekler

1. Uğur İmert

2. Kenan Coşkun

3. Sinan Tok

9 Mayıs 2017 Açık Çiftler

1. Melih Yüzer – Berkan Dinçel

2. Volkan Gözetici – Mehmet Ünal

3. Arda Onur Karakoç – Muhammed Irmak

28 Nisan 2017 Açık Çiftler

1. Arda Onur Karakoç – Muhammed Irmak

2. Adil Atalay – Süleyman Uygun

3. Hasan Merden – Ülkü Talay

4 Nisan 2017 Açık Tekler

1. Melih Yüzer

2. Arda Onur Karakoç

3. Mehmet Ünal

17 Mart 2017 Açık Tekler

1. Jado Khalaf

2. Melih Yüzer

3. Adil Atalay

21 Şubat 2017 Açık Tekler

1. Adil Atalay

2. Muhammed Irmak

3. Melih Yüzer

18 Şubat 2017 Açık Tekler

1. Melih Yüzer

2. Juljan Krampa

3. Muhlis Tatlı