İstanbul Langırt Kulübü

Eylül 2021

Pzt
Sal
Çar
Per
Cum
Cmt
Paz
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
Etkinlikler için Eylül

1st

Etkinlik Yok
Etkinlikler için Eylül

2nd

Etkinlik Yok
Etkinlikler için Eylül

3rd

Etkinlik Yok
Etkinlikler için Eylül

4th

Etkinlik Yok
Etkinlikler için Eylül

5th

Etkinlik Yok
Etkinlikler için Eylül

6th

Etkinlik Yok
Etkinlikler için Eylül

7th

Etkinlik Yok
Etkinlikler için Eylül

8th

Etkinlik Yok
Etkinlikler için Eylül

9th

Etkinlik Yok
Etkinlikler için Eylül

10th

Etkinlikler için Eylül

11th

Etkinlik Yok
Etkinlikler için Eylül

12th

Etkinlik Yok
Etkinlikler için Eylül

13th

Etkinlik Yok
Etkinlikler için Eylül

14th

Etkinlikler için Eylül

15th

Etkinlik Yok
Etkinlikler için Eylül

16th

Etkinlik Yok
Etkinlikler için Eylül

17th

Etkinlikler için Eylül

18th

Etkinlikler için Eylül

19th

Etkinlikler için Eylül

20th

Etkinlik Yok
Etkinlikler için Eylül

21st

Etkinlikler için Eylül

22nd

Etkinlik Yok
Etkinlikler için Eylül

23rd

Etkinlik Yok
Etkinlikler için Eylül

24th

Etkinlikler için Eylül

25th

Etkinlik Yok
Etkinlikler için Eylül

26th

Etkinlik Yok
Etkinlikler için Eylül

27th

Etkinlik Yok
Etkinlikler için Eylül

28th

Etkinlikler için Eylül

29th

Etkinlik Yok
Etkinlikler için Eylül

30th

Etkinlik Yok
Etkinlikler için Ekim

1st

Turnuva Programı

18 Eylül Çiftler Turnuvasına kayıt olmak için formu doldurunuz ↓ 

Çiftler Turnuvamız İçin Kayıtlar Kapanmıştır.

19 Eylül Tekler Turnuvasına kayıt olmak için formu doldurunuz ↓ 

Tekler Turnuvamız İçin Kayıtlar Kapanmıştır.

   Onaylanmış kayıt listesi

Sıra  

.

  

2   

3   

4   

5   

6   

7   

8   

9   

10   

11   

12   

13   

14   

   Çiftler Katılımcı Listesi

.

   Uğur İmert – Ülkü Talay

   Yasin Özbe – Murat Tuksal

   Mahir Yağımlı – Emirhan Sönmez

   Melih Yüzer – Yunus Emre Sever

   Nagihan Düzyurt – Ömer Faruk Karaşahan

   Kenan Coşkun – İsmail Germi

   Hasan Merden – Oğuz Taban

   Berkay Tutoğlu – Kemal Evkuran

   Arda Onur Karakoç – Mustafa Kaçar

   Erol Coşkun – Adnan Kaya

   İlhan Evcen – Hüseyin Ortalık

   Selman Çelebi – Aytuğ Canbaz

   Hakkı Zambak – Kaan Temel

   Önder Yeşilşiraz – Süleyman Özal

Puan                        

 

93p                         

86p                         

80p                         

76p                         

72p                         

55p                         

42p                         

32p                         

25p                         

19p                         

4p                         

0p                         

0p                         

0p                         

Sıra  

.

  

2   

3   

4   

   Tekler Top Seed

.

   Melih Yüzer

   Yasin Özbe

   Kenan Coşkun

   Mahir Yağımlı

Puan                        

 

  550p                        

540p                        

420p                        

410p                        

Sıra  

.

1   

2   

3   

4   

5   

6   

7   

8   

9   

10   

11   

12   

13   

14   

15   

16   

17   

18   

19   

20   

21   

22   

23   

24   

25   

26   

27   

28   

   Tekler Katılımcı Listesi

.

   Uğur İmert

   Nagihan Düzyurt

   Emirhan Sönmez

   Ömer Faruk Karaşahan

   Murat Tuksal

   Ülkü Talay

   Sadra Alishahi

   Emirhan Bay

   Yunus Emre Sever

   Hasan Merden

   Berkay Tutoğlu

   Mustafa Kaçar

   Erol Coşkun

   Kemal Evkuran

   Utku Zeka

   Khashayar Yazdani

   Arda Onur Karakoç

   Süleyman Uygun

   Adnan Kaya

   Selman Çelebi

   Aytuğ Canbaz

   Hakkı Zambak

   Kaan Temel

   Mustafa Kılıç

   Tarık Aylan

   Halil Eryiğit

   Önder Yeşilşiraz

   Süleyman Özal

Puan                        

 

640p                        

390p                        

390p                        

330p                        

320p                        

290p                        

270p                        

240p                        

210p                        

210p                        

190p                        

160p                       1

150p                        

130p                        

100p                        

100p                        

90p                        

50p                        

40p                        

0p                        

0p                        

0p                        

0p                        

0p                        

0p                        

0p                        

0p                        

0p